fbpx

Velké vyhlášení 1. ročníku soutěže na téma Moje džíny nejsou z Číny

Fotoreport ze Střechy Radosti! Radost!

25. září jsme slavnostně zakončili 1. ročník naší soutěže s tématem Moje džíny nejsou z Číny. Soutěžící měli za úkol vytvořit libovolný kus oblečení, módní doplněk nebo celý outfit ze starých nošených džínů. Vyhlášení vítězů proběhlo na střeše Domu Radost. Kromě odkrytí vítězů účastníky čekal i nabitý doprovodný program. Pojďme se podívat na to, jak jsme si celou akci užili, a kdo se stal tím oním vítězem.

Jak je u nás zvykem, celá akce se nesla v duchu upcyklace. Účastníci akce si vyrobili suprové náramky a peněženky ze zbytků kůže od ArtReUse, a taky si skvěle vytunili klobouky a trička práškovou batikou.

Na vyhlášení dorazili Knedlo Zelo Wear se svým stánkem se sítotiskem, u kterého si návštěvníci akce mohli nechat potisknout svá trička. V nabídce byly jak signature KZW printy, tak i jedinečné SecondBrand potisky.

Součástí akce byl i swap, kde si přítomní vyměňovali oblečení, hračky a zkrátka cokoliv, co již nevyužijí, a někomu jinému se to hodí.

Nechybělo ani spoustu zábavy jako tetování na banány a hraní udržitelných her od Na mysli.

Na závěr se všichni krásně protáhli při józe s Janou Veselou.

A teď už k tomu nejdůležitějšímu; odkrytí vítězů. První místo obhájil Kuba Feran, stříbrná medaile náleží Nikymu Pěknému, Jolana Veselá se umístila třetí, Anna Šťastná získala bramborovou medaili, a hned v závěsu jsou Šárka Buriánková na 5. a Jakub Turvald na 6. místě. Všem výhercům moc gratulujeme!

Jak jste se mohli dočíst, vyhlášení bylo nadupané skvělým programem, a my se nemůžeme dočkat dalšího ročníku. Brzy představíme téma soutěže na další rok, takže stay tuned.

Děkujeme všem, co na akci zavítali, a také naším sponzorům. Magistrát hlavního města Prahy, Střecha domu Radost, Knedlo Zelo Wear, Jana Veselá, Na mysli, ArtReUse, Loono…